• Головна
  • Двері
  • Двері за типом відкривання

Типи дверей

Вас можуть зацікавити

Каталог плинтусів

Підлогові покриття

Міжкімнатні двері

Фурнітура для дверей

Зручний вибір 
В залежності від типу, дизайну та розміру приміщення для встановлення вибирають різноманітні види дверей. Це можуть бути:
●    розпашні (класичні та найпоширеніші, що відкриваються в один або обидва боки);
●    з механізмами: роторним та «книжка»;
●    розсувні (оснащуються розсувною системою);
●    хитні (відкривається в дві сторони);
●    складні (створені з окремих секцій);
●    прихованого монтажу;
●    компак (поворотно-зсувне відкривання).
Будь-який з варіантів можна знайти в магазині Lubi  Dveri. Безліч кольорів, бездоганна якість та прийнятні ціни є найкращими показниками нашої компанії. 

Справа смаку
Підхід до вибору необхідного виду міжкімнатних дверей є досить відповідальним та делікатним, тому слід дотримуватися не лише власних бажань, але й прислухатися до порад кваліфікованих майстрів. Наша компанія пропонує допомогу, адже ми здійснюємо необхідні заміри, виробляємо бажану модель та монтуємо її. Можлива швидка доставка до всіх куточків України. 

Перевірені виробники
Для того, щоб створити добротні двері, слід використовувати лише якісну сировину. Компанія Lubi Dveri працює з відомими та надійними поставщиками, адже ми дбаємо про комфорт клієнтів та хорошу репутацію компанії. Будь-які двері за способом їх відкриття є доступними для наших замовників. Якщо в наявності не знайдеться бажаного варіанту, ми приймаємо замовлення та здійснюємо виготовлення відповідної моделі. Цінова категорія товарів є доступною та приємливою для наших покупців. Варто подбати про створення комфортних умов житла і безтурботно насолоджуватися якісним, стильним та довговічним результатом. 
 

У ВАС Є ПИТАННЯ, МИ З РАДІСТЮ ПРОКОНСУЛЬТУЄМО І ПІДКАЖЕМО

НАПИШІТЬ НАМ У VIBER І ОТРИМАЙТЕ ШВИДКИЙ ВІДПОВІДЬ або просто наберіть нас